Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van két lány tengerimalacom,...

Van két lány tengerimalacom, és kapni fogok melléjük egy fiút is. Ha kicsik születnek, hogy válasszam szét őket?

Figyelt kérdés
A fiút külön kell tenni? A kicsiket lehet együtt hagyni a másik lánnyal?
2010. márc. 1. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:

mikor nekem születtek 1 lány 1 fiu meg a kicsit voltak és én egybe tartottam őket...

elég valószínű hogy csak szerencsém volt hogy nem lett semmi bajuk

sztem 2 külön helyen legyen a 2 nőstény fészke az a biztos meg a hímet is különtenni vagy lerekeszteni egy részt neki

és akkor biztos ami biztos alapon

2010. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz, ha a lányoknak nem volt még kicsinyük! Úgy tudom, egy éves koruk körül elcsontosodik a medencéjük és ha még nem szültek korábban, annyira szűk marad, hogy nem tudják világra hozni a kicsinyeiket és elpusztulnak. Nézz utána a neten és remélem, ide jön majd nálam okosabb, aki elmondja, hogy van ez "malacéknál" pontosan.
2010. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, A kicsiket hova tegyem? A két nagyhoz?

2. válaszoló, Köszönöm majd utána nézek ennek!

2010. márc. 2. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
A nőstények együtt nevelik a kicsiket csak a fiút tedd külön!
2010. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek!
2010. márc. 9. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!