Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S.! Milyen állatok...

S. O. S.! Milyen állatok lehetnek? Többi lent⬇️

Figyelt kérdés

Milyen állatok lehetnek? Most találtuk a kicsiket. Patkány vagy valami más? Nem szeretnénk hogy elszaporodjanak :/ Mit csináljunk velük?

Kép : [link]



2015. jún. 19. 17:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Itt van még kép : [link]
2015. jún. 19. 17:05
 2/8 anonim válasza:
Ez patkány. És úgy néz ki elszaporodtak. Sok sikert az irtáshoz!
2015. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És hogy lehet őket kiírtani? Melyik a jobb, a méreg vagy a fogó? És mit csináljunk a kicsikkel?
2015. jún. 19. 17:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Ohh szegények :( ivartalanítani őket
2015. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 pittlikbalint válasza:
Ivartalanítani? A patkányt? Bzd földhöz a **@ dögöket!! Amíg kicsi aranyos de amint megnő kártékony vadállatok lesznek belőlük és megzabálnak meg kirágnak mindent amit csak tud.. Szóval öld meg
2015. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!

fel nem fogom, miért kéne MEGÖLNIE (inkább nem idézem a te szavaiddal, bunkó), mi a gond az ivartalanítással??


kedves kérdező!

sokan szeretik a patkányokat, ha feladnál hirdetést, szerintem lenne olyan, akit érdekelnének a picik.

a patkány valóban szapora állat, de miért tartasz tőle, hogy nálatok elszaporodnak?

2015. júl. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Veszel patkánymérget, megeteted, kész. Mellesleg rengeteg súlyos betegséget terjeszt, és aki rágcsálót szeretne az hörcsögöt, vagy tengerimalacot vagy degut vesz, mert kevésbé forrásai a betegségeknek. Kisállatkereskedésben sem találsz sűrűn patkányt, persze néhány elvetemültnek lehet kellene. És nem tudom melyik bolygóról jött, aki a PATKÁNYOKAT ivartalanítani akarja, mert mondjuk lónál, kutyánál oké, de ha nincsenek golyói és fogságban nem kártevő, akkor is 4 lábon járó baktériumtenyészet!
2015. júl. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 pittlikbalint válasza:
figyelj kedves válaszomra válaszoló embertárs, nekünk van egy farmunk ott persze vannak állatok és persze ott is van az amit esznek a takarmány.Kérlek szépen körülbelül 15 zsák azaz kb 100-150 kg takarmányt szórtak szét vagy ettek meg mert kirágják a zsákot és őt nem érdekli hogy amit már szétrágott abból egyen nem ő szétrág mindent.Ezért mi tűzzel vassal irtjuk őket. Elnézést ha durván fogalmaztam és remélem megértő lettem így
2015. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!