Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi kell két tengeri malac...

Mi kell két tengeri malac tartásához?

Figyelt kérdés

Ez a ketrec jó nekik?

[link]



2015. jún. 20. 20:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

tengerimalac

bocsi gyorsan gépeltem

2015. jún. 20. 20:41
 2/11 anonim válasza:
100%

Ketrec

itató

Evő tányér

Valami játék hogy ne nyüszögjön

forgács

szalma

vitamin télre

ha van kérdésed még akkor nyugotan mond:)

2015. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szalma helyet széna bocsi
2015. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valami kimaradt: 2 tengerimalac is kell hozzá. :D
2015. jún. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekem az a ketrec kicsinek tűnik, bár nem írtad a méreteit.

100*50 a minimum, de inkább nagyobb, ha van hely (és pénz).

Játéknak jó egy vízelvezető cső, amibe tudnak bújkálni, függőágy, textil bújó, szénagömb... ilyesmik.

Viszont a hörcsögöknek szánt futókerék kifejezetten káros nekik, mert tönkreteszi a gerincüket, úgyhogy azt semmiképp se tegyél be nekik.

Egyébként a [link] címen van egy csomó hasznos tanács.

2015. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Látom az előző kihagyta a felsorolásból, de házikó is kell nekik, 1 db/malac. Itt is el tudnak bújni, és ez biztonságérzetet ad nekik. Viszont az fontos, hogy ne nézzenek egymással szembe a házak, mert agressziót válthat ki a malacokból.
2015. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egy malac tartására sem elegendő ez a ketrec? Tudom nem szabad egyedül tartani de egy csomó ismerősömnek egyedül van és egyébként is reggel 7.10-kor megyek suliba és 1-re, 2-re itthon vagyok.
2015. jún. 21. 07:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Dicséretes, hogy sokat szeretnél foglalkozni a malackáddal, de hidd el, nem tudod azt nyújtani neki, amit egy fajtársa. (Persze attól még kell foglalkozni vele!)

Szóval igen, kell mellé társ. Az, hogy mások hogy tartják, ne befolyásoljon. Egy csomóan akváriumban tartják, 3 hetente takarítják és ki se veszik soha, akkor az is normális?

A ketrecnek még mindig nem írtad le a paramétereit, de igen, 1 malacnak is kicsinek tűnik, nemhogy kettőnek. 100*50 a minimum, ha bemész a Fressnapfba, van is ilyen méretű ketrecük, ott simán meg tudod venni. De lehet, hogy neten is árulnak olcsón, csak ott sokszor nyúlketrec címszó alatt van.

2015. jún. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

És a fressnapfba mennyibe kerül? Mert nagyon messze van tőlünk és csak úgy fölöslegesen nem mennék oda ha ott is ugyan annyiba kerül mint itt nálunk :) Egyébként ennek a ketrecnek a méretei amit belinkeltem 77*48*42

90*50-es nem elég két lánykának mert nem fér el sajnos nagyobb :( Egyébként köszönöm a válaszokat. :)

2015. jún. 22. 08:11
 10/11 anonim ***** válasza:
ha nem fér el nagyobb, akkor házilag is tudsz fából (fenyőfa) barkácsolni nekik akár emeletest is! :)
2015. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!