Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Jelenleg egy dzsungáriai törpehörim van viszont legközelebb tengerimalacot szeretnék mert az nem csak 1.5-2 évig él hanem 5-7 viszont amikor belegondolok hogy idáig hörit tartottam akkor nagyon szomorú leszek mert ha tengerimalac lesz akkor nem lehet hörim. Mind kettőnek tudnék megfelelő helyet biztosítani és sok szeretetet adni, de mégse tudok választani.

2015. jún. 25. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért vagy szomorú ha erre gondolsz? :D

A tengerimalacot párban kell tartani, számomra nehezebb volt a höri után, de kezelhetők. Mi befolyásolja a döntésed?

2015. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az hogy nem lesz hörcsögöm és nagyon fog hiányozni. Te könnyen váltottál?
2015. jún. 25. 10:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha elszomorít, hogy átállj a hörcsögtartásról, akkor ne állj át. Minden állatfajnál kell valamilyen kompromisszumot kötni. A höriknél ez az életkor. De én is nagyon imádom őket, és ezért nem mondanék le róluk:)
2015. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én aztán váltottam, hogy a hörcsög meghalt.
2015. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Még meggondolom.
2015. jún. 25. 11:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de ha 18-nál fiatalabb, szerintem nyugodt szívvel maradj a hörinél. Sokkal "igénytelenebb" állatok, mint a malacok (a szó pozitív értelmében), nem követelnek annyi monitorozást és nem is rónak rád akkora felelősséget. Hosszú még az élet, rengeteg tengerimalacod (is) lehet még :)
2015. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


En dzsungariari hörit tartottam. Sajna ő 1,5 evesen mrghalt, nagyon szomorú voltam. Asztan 2 hettel később kaptam mégggeggy höritm akit nagyon megszerettem, de 4 het utan elpusztul(korban). 5 hettel később tengerimalacot foggattal örökbe(2-t) nem hianyozbak maguk a hörik, csak Pocak és Nózi a ket sajátom. Azomban ezt a szomorúsagot y cocák szeretete negyedére csökkentette.

2015. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem van mindkettő. Szerintem a hörcsög mellett a 2 tengerimalac tartása nem kihívás, sőt, nálam valahogy jobban szeretetté váltak, mint a hörcsögök, pedig sokáig én is csak höris voltam..

:)

2015. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!