Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ekkora ketrec jó egy aranyhöri...

Ekkora ketrec jó egy aranyhörinek? Help

Figyelt kérdés
Kb 50cma hossza,35cm a szélessége,magassága 30cm plusz minusz egy cm nrem tudom pontosan mert allatkereskedesben lattuk es nem mertem le, kicsi ez neki??

2015. jún. 25. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a nagyon minimum méret allatt van egy kicsivel. 60 centit szokta megszabni általában, mint minimum hosszúság, de ha ennél nagyobb akkor csak mégjobb.

Az állatkreskedések nem a legjobbak abban sajnos, hogy mi is a megfelelõ a rágcsálóknak.

Ha teheted, 60cm-100cm hosszúságú ketrecek között válogass.

2015. jún. 26. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem ez tökéletes. De én a helyedben terráriumot vennék, mert ha a szobádban lesz a ketrec benne egy aranyhörivel egész éjjel fogja rágni
2015. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy törpehörinek elég, egy aranyhörcsögnek kicsi. Minimum 60 cm hosszú ketrecet szerezz, neten olcsóbban rendelhetsz mintha boltban vennéd, használtan még olcsóbb, és az is tökéletes. Minden jobb mint egy kicsi ketrec. A terrárium meg nem szellőzik megfelelően...
2015. jún. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez nem ketrec,hanem olyan terrarium,aminek racsos a teteje,de nem az az akvarium szeru...mutatnek rola kepet de nem talaltam neten ilyet:Dd

És ha tarthatok benne akkor milyen neműt? Mik a tapasztalatok? :)

2015. jún. 26. 17:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Aranyhörinek ez nagyon kicsi!!!

Minimum 70 cm hosszú és 45 cm széles kell hogy legyen és jobb a ketrec, mert mászásra is szüksége van valamint ott nem fülled úgy be a levegő mint egy terráriumban és ráadásul a takarítása is sokkal egyszerűbb!

Mókuskerék pedig minimum 20 cm átmérőjű kell hogy legyen.


Ezeket ajánlom:


[link]


[link]


Ezeket még tovább csőrendszerrel össze is lehet kapcsolna más ketrecekkel ezáltal még több szabad tere lesz a hörcsögnek.

2015. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A neme mindegy, amelyik szimpatikusabb, nekem most egy fiú van és hihetetlenül szelíd.

Ne a nem szerint válaszd ki, hanem hogy melyik a legkedvesebb, legnyugodtabb, amikor megfogod.

Viszont egy ketrecben csak egy hörcsögöt lehet tartani!

2015. jún. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!