Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Budapesten a Galapagos kisálla...

Budapesten a Galapagos kisállatkereskedésben érdemes kisemlőst venni?

Figyelt kérdés
Valakinek van onnan? (Auchan meletti Galapagos)Egészséges állat ami onnan van? megbizható vagy nem?

2015. jún. 27. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én állatkereskedésből legfeljebb halat vennék, emlőst semmi esetre sem.
2015. jún. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt mar sokszor hallottam...tudom,de vannak olyan kereskedesek is amelyek megbizhatok,a kerdes h ez azok koze tartozik e
2015. jún. 27. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont azt nem ismerem, de első szűrőként azt nézd, hány ketrecben tartják az állatokat. Ha egy helyen vannak, akkor máris vesd el!

Amúgy én csakis tenyésztőtől venném! Anyagilag is sokkal jobban jársz.

2015. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi

Amugy 1000ft egy torpehori vagy 1100 de tenyesztonel amit en valasztottam az 1500 meg 200ft amugy van,hogy a tesokat egybe,de amugy tobb terra van,tehat van amelyikeket kulon teszik nekem az tetszett:) de amugy kb 2 hetente valtozik h epp mik vannak

2015. jún. 27. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, én akkor sem onnan választanék. Semmit nem fogsz tudni róla, csak amit az eladó mond. Az eladó meg azt fog mondani, amit hallani akarsz:(
2015. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!