Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit ehet a dzsungáriai hörcsög?

Mit ehet a dzsungáriai hörcsög?

Figyelt kérdés

milyn gyümölcsöt?

zöldséget?

meg perssze miket ehet?


2015. jún. 28. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. jún. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyem leginkabb repat, paprikat, uborkat, neha salatat eszik.

Megeszi az almat, ha kedve tartja. + allatkereskedesben vasarolt horinek valo magokat. :)

2,5 eves mar. Nem o az elso horcsogom, ha kerdesed van irj nyugodtan. :)

2015. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem még nagyon régen mondták az állatkereskedésbe, hogy K betűs gyümölcsöket és zöldségeket ne adjak neki. Nem tudom, hogy ebből mennyi igaz de nem kockáztattam. Amúgy adhatsz neki mindenféle zöldséget és gyümölcsöt meg mint már előttem írták kapható kisállatkereskedésben nekik való mag. Nekem is van tapasztalatom mert volt már egyszerre 26 is belőlük és mindegyik sokáig élt. :)
2015. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 leyyla9 ***** válasza:

Szia!

Alma,répa,kukoricapehely(sima natúr)paradicsom,légy,barack,eper,különféle magok(állat kereskedésben megtalálod),fű(a tyúkhúrt nagyon szeretik,meg a útifűt is,papsajtot is),cukkíni.

2015. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!