Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszi hogy reagál a...

Törpenyuszi hogy reagál a porszívózásra?

Figyelt kérdés

Nemsoká lesz egy törpenyuszink a férjemmel és arra lennék kíváncsi,hogy ha majd porszívózok mennyire fog félni tőle,hova tegyük addig? Arra gondoltam,hogy a férjem ölbe veszi és simogatja,hátha attól megnyugszik és nem fog elvadulni! Lehet ,hogy ez hülye kérdés,de tényleg nem akarom,hogy nagyon féljen,mert a macskák tudom hogy utálják a porszívót,ész nélkül menekülnek előle! :D

Hogy szoktátok megoldani,akinek van nyuszija?



2015. júl. 1. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A csajomé nem zavartatja magát. Bekapcsoláskor figyel a zajra,de ennyi.
2015. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az enyém magasról tesz rá, a szörnyes filmek se érdekelték bármennyit is bömböltek/üvöltöttek bennük.
2015. júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát remélem a miénk is ilyen lesz,de ha még van valakinek tapasztalata szivesen várom :)
2015. júl. 1. 19:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Kíváncsi rá ha látja. Ha nem látja csak a zaj van nem érdekli. Mikor vedlik simán végigporszívózom a nyulat, azt szereti. Ha fésülöm kiborul. :) Majd meglátjátok, nem lesz gond.
2015. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk sem zavarja.
2015. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon jó.kezdek megnyugodni! :D
2015. júl. 1. 19:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 évig félt tőle, most már csak a ketrec távolabbi sarkába vonul, anyum nyuszija meg odafekszik a porszívó mellé.
2015. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim kíváncsian szimatolgatja a porszívót mikor szívom fel vele a bogyóit amit széthagy maga után. :)
2015. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szóval a válaszokból ítélve a legtöbb nyuszit nem érdekli,de van amelyik fél tőle eleinte,hát akkor ez a nyuszi személyiségétől függ majd,szóval majd kiderül,hogy a miénk milyen lesz! :) De remélem nem fog tőle félni :D
2015. júl. 1. 21:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én nyuszim se zavarja. Van olyan, amikor még rá is ül a porszívóra, miközben megy... de olyan is volt, hogy körbe kellett porszívóznom mert az istenért se akart arrébb ülni :) Én is vedléskor átporszívózom alacsony fokozaton és szereti:)

Amúgy szerintem a legtöbb nyuszinak semmi baja a porszívóval, főleg ha kiskorától hozzászokik. Ne féltsétek a zajoktól, hagyjátok, hogy megszokja és akkor később se lesz gond. Úgyis látjátok, ha valamitől annyira fél, hogy menten szívrohamot kap, akkor leállítjátok a zaj forrását és kiviszitek addig abból a helyiségből. Az nem jó megoldás, hogy a férjed tartja addig a kezében, mert az pluszba feszélyezteti, úgy érzi majd, mintha lefognák. A legnagyobb biztonságban ott érzi magát ahol él, azaz a ketrecében.

2015. júl. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!