Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ilyenre be lehet tanítani az...

Ilyenre be lehet tanítani az nyulamat, vagy ehhez "pseicális" cerseny nyuszó kell? (videó)

2015. júl. 1. 19:48
 1/5 A kérdező kommentje:
*speciális
2015. júl. 1. 19:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok foglalkozással bármelyik nyuszi megtanulja.
2015. júl. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Shai-Hulud ***** válasza:

- Jenő, azt írja az újság, hogy a rágcsálók a legbutábbak a világon. Mondd, Jenő, a rágcsálók tényleg ennyire ostobák?

- Igen, nyuszikám...

:D

2015. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :D utolsó: feldobtad az estém xD
2015. júl. 1. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg lehet tanítani bármelyik nyuszit. Én is tanítottam az enyém. Magasugrára is (helyből minél magasabbra ugorjon) és akadálypályára is. Az a lényeg, hogy az elején csak kicsivel kell kezdeni (tehát pl a lécet lerakod a földre, nem egyből az állványra) aztán pár cm-ként kell emelni a magasságot. Minden jól végrehajtott feladat után kapjon jutalomfalatot (nem olyanok mint a kutyák, nekik az nem okoz örömöt, hogy te örülsz, hogy ügyesek). Vezényszónak valami egyszerű szót válassz... pl "hopp" és ne a "ugorj".

Nagyon sokat kell velük gyakorolni, úgyhogy keress valami kevesebb kalóriatartalmú jutalomfalatot, nehogy elhízzon s a végén azért ne tudjon ugrálni:D (én esténként gyakoroltam vele, így a fele vacsiját kapta meg jutalomfalatként). Interneten amúgy vannak fent videók oktatásról is, keress rájuk.

2015. júl. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!