Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyár van és nagyon meleg és a...

Nyár van és nagyon meleg és a hörimnél is azt láttam hogy melege van igy egy kicsit megfürdettem. Ugy néz ki hogy nincs semmi baj. Szerintetek most jol érzi magát?

Figyelt kérdés
Dzsungáriai törpehöri és az utobbi időkben ugy láttam hogy nagyon melege van, a házából is kiköltözött és az emelete alatt egy árnyákosabb helyen alszik.( De néha beturja magát a ledöntött emelet feljárója alá is.) nem régiben megfürdettem egy kicsit egy kicsit uszott is de hamar kivettem mert nem ugy nézett ki mint aki szeret úszi bár utána ugy láttam hogy kifejezetten jól érzi magát mikor aegy kis langyos vizzel meglögybölöm. utána kivittem a napra és az asztalon (szélcsend volt) hagytam hogy futkorásszon. mikor naggyábol megszáradt visszavittem a ketrecébe . Most látszólag jól érzi magát nappal ugyanugy alszik este ugyanojan aktiv nés mikor kiveszem megfuttatni teljesen jól érzi magát nem harap nem tüsszög és nem néz ki eggyáltalán ugy mint aki fázik.

2015. júl. 6. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem szeretnek fürdeni. De valószínűleg nem lesz baja. Inkább:

[link]

2015. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ majd kipróbálom ezt is.
2015. júl. 13. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!