Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Leejtettem a torpenyuszim....

Leejtettem a torpenyuszim. Szerintetek lehet/lessz valami nagyobb baja?

Figyelt kérdés

Ma kimentunk setalni (4 honapos,bakk) mivel itthon nemtudtam eleget kiengedni,es kinnt sokat szokott szaladgalni mikozben felvettem,hogy jojjunk be,mert kezdett esni az eso hatara forditva hoztam be,es kiugrott a kezembol az aszfaltra (4 labra esett viszont a szaja folott kicsitt beperedt a bor (cernavekony seb lett es picitt verzett ami latszik most is.

Nem ugynezki mintha komoly lenne,eses utan nyalogatni kezdte azonnal.

Behoztam es elfogadott tolem egy darab repat,utanna adtam neki dinnyet is es azt is megette...

Szenat,magokat is eszik,kezem nyalogatja de gondoltam megkerdezem mit gondoltok?

Inni is lattam.Magatol helyrejon az neki?Szaladgal meg minden,viszont picitt latszik ha a hatara forditom a kezemben..:(



2015. júl. 11. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
dehogy lesz baja.. ez olyan mintha amikor kicsi korodban leesel valahonnan és lehorzsolod valamid.. amikor leesett lehet hogy nagyon fájt neki, de ha eszik iszik mozog semmi gond nem lesz!!! :)
2015. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Túléli. :D
2015. júl. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Lehet baja, pl belső vérzés. Minek emelgeted, ha nem tudod biztonságosan fogni?
2015. júl. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Nekem volt egy házinyulam kiskoromban, és egyszer apukám vette ki a ketrecből, hogy kitakarítsuk a helyét, és elkezdett rugdalózni, apu meg ijedtében elejtette. Eltört a lába. Pár napig figyeld, hogy furán mozog-e vagy húzza-e valamelyik lábát, esetleg látsz-e fájdalomra utaló jelet, dudort, bármi furát. A sebet fertőtlenítsd le napi 1x vagy 2x. És tanulj be egy olyan fogást, amiből nem tud kiugrani. :)
2015. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Miaz,hogy minek emelgetem?:D

Kinnt tele van kutyaval,csak par helyen engedem el ugy,hogy a porazt leeresztem es 2m lehet max tolem,mert megyek utanna.

Kezben szoktam behozni,nem kertes hazban lakom hanem tombbhazban.

Amugy meg,azota megfogom rendesen,tobbet ne ugorjon ki,mert nemszeretnem,hogy valami nagyobb baja essen...


Mar teljesen begyogyult a seb,semmi baja:D

2015. júl. 16. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!