Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csinál a törpenyuszim, ha...

Mit csinál a törpenyuszim, ha szalmával a szájában mászkál, időnként kapar? Vemhes lehet?

Figyelt kérdés
Próbáltam a pociján kitapintani, de nem érzem, hogy nőtt volna a pocija. A múltkor, mikor azt hittük lesznek kisnyuszik, akkor a cicije is meg volt duzzadva, de aztán semmi. Lehet álterhes?
2010. márc. 4. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, valószínűleg álvemhes, de ezt te nem tudod biztosan megállapítani, így ezekből mi sem igazán. Ha nincsenek biológiai tünetei a vemhességnek, akkor valószínűsíthető az álvemhesség, de ha már nő a pocakja, és egyre izgatottabb lesz a viselkedése, akkor meglehet, hogy valóban vemhes. Ezt csak állatorvos tudja megállapítani, de mivel kezdődő stádiumról van szó, a szakavatott szem sem biztos, hogy ilyenkor észreveszi az elváltozást. Mindenképpen ajánlom mindezek ellenére, hogy legalább kétszer lássa állatorvos, és kapjon szakorvosi segítséget. Minden jót!

2010. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.
2010. márc. 5. 17:37
 3/8 A kérdező kommentje:
Reggelre kitépett egy csomó szőrt, és az egyik sarokba fészket épített szerintem. Pocija, cicije nem utal vemhességre. Kcsit agresszív is. Alig tudtam megfogni. Miért csinákja ezt???
2010. márc. 7. 00:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Fészket épít és védi a (még?) nem létező utódokat... várj vele, legyél türelmes hozzá, ha elmúlik, akkor csal álvemhesség volt.
2010. márc. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Me este megszült. :)
2010. márc. 12. 22:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Mesélj, milyenek? Mindent írj le! Várom válaszodat! :)
2010. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is gratulálok! Biztosan nagyon aranyosak a kicsik :)
2010. márc. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A 3 nyusziból sajnos csak 1 maradt életben. De ő nagyon cukor! Sötétszürke, nagyon puha bundája van, de még nem vettem ki, mert nem akarom megzavarni az anyukát. Már próbál sétálni, a szeme a napokban talán már kinyílik. És napról napra rohamosan fejlődik.
2010. márc. 23. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!