Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kaptam 2 fiatal aranyhörcsögöt...

Kaptam 2 fiatal aranyhörcsögöt és szinte egész nap a házikójukban vannak, tudom hogy éjszakai állatok, de még este sem jönnek ki. Néha-néha kijönnek enni, de utánna vissza mennek. Mi az oka?

Figyelt kérdés
Még annyi hogy milyen alapvető zöldséget-gyümölcsöt lehet nekik adni?
2010. márc. 6. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem ajánlatos két hörcsögöt egymás mellett tartani, bár ki tudja

ha nemrég kaptad őket akkor pár napig hagyni kell, had szokják meg az új helyüket, zajokat, illatokat, utána meg kezdd el etetni őket kézből majd szépen lassan fokozatosan szoktasd őket kézhez

2010. márc. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

ezt már 1000x hallottam..

ÚJ HELYEN VANNAK MÉG FÉLNEK MAJD KIJÖNNEK HA AKARNAK CSÁ

2010. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

majd ha megszokják a helyet,kijönnek,de akkor is főleg este majd.

amit adhatsz nekik: répa, alma, tyúkhúr(gyomnövény fajta)

2010. márc. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Azt szeretném még kérdezni, hogy mit adjak nekik hogy egészségesek és nagyok legyenek?
2010. márc. 6. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:
amit boltokban lehet kapni hörcsög kaja kiegészítve gyümölcsökkel, de azoknak nézz utána hogy milyen gyümiket lehet nekik adni
2010. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem mert új,és szokatlan nekik a hely.Lehet nekik adni mindeféle zöldséget-gyümölcsöt.Ha nem kérik úgyis otthaggyák :D
2010. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek hogy irt.Még azt szeretném kérdezni hogy ha a szőnyegre akarom tenni őket hogy egy kicsit többet mozoghassanak akkor mivel keritsem el?
2010. márc. 11. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!