Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tud a tengerimalacod trükköket?

Tud a tengerimalacod trükköket?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 15:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

15:55-ös vagyok.

nem tudom hogy tanítottam :D sokat mondtam a nevét.

2010. márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen!

Egy helyben tud ugrálni ha bekapcsolom a zenét!

2010. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
hat figyu. nekem a szoba vegetol ha lerakom a tengerimalacomat o elfutkaroz az akvariumahoz es beugri.. ez is eleg nagy trukk ugyanis 30 cm magas az akvariumom es szegeny meg ali fel eves...
2010. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
nekem a tengerimalacom elfut az akvariumahoz es beugrik.ez eleg nagy teljesitmeny mert az akvariuma 30 cm magas
2010. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Az enyém Teddy malac az jött velem az utcán,meg tecchalottat játszott,ha kajával kedveskettem neki odajött és két lábra ált =) Sajnos meghalt...

A MoGYORÓ az most halt meg az előbb ő nemtuodd semmit

2010. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
az enyém olyat tudott hogy mondtam neki h menjen ki letettem és kiment a bejárati ajtón,kb a ház másik végéből magamhoz tudtam hívni,puszilkodni is tudott. de ő ezt magától csinálta soha sem tanítottam neki csak néha mondtam hogy hogy kéne csinálnia.
2010. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!