Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az baj hogy a nyulam a tengeri...

Az baj hogy a nyulam a tengerimalaccal él?

Figyelt kérdés
Tudom hogy most sokaktol jönni fog a kiosztó szöveg hogy ez kinzás mind2jüknek: a kisállat kereskedésben egy akvárumban voltak.Megkérdeztük ott az eladót hogy ez így helyes hogy együtt vannak egy pici akváriumban ? azt mondta nagyon jól megvannak együtt. Elvittük a tengeri malacot is a nyuszival együtt. Szerintem jól kijönnek mások szeint szenvednek mert komunikálni sem tudnak meg teljesen mást esznek ezért egy külö ketrecet fogok nekik venni. Nagyon bújnak egymashoz meg minden de a többség szerint helytelen együtt tartani
2015. aug. 4. 08:53
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én a tengerimalacokhoz annyira nem értek, bár volt nekem is, viszont a nyulakhoz annál inkább. A nyulak a kutyákkal, macskákkal általában jól összeszoktathatók, mondhatjuk megszeretik egymást. Más állatokkal, mint a tengerimalac vagy madárfélék szintén békességben élnek, de nem kedvelik meg egymást. Megint más állatokkal pedig kimondottan utálják egymást, nem tűrik el harc nélkül, ilyen mondjuk az egér, patkány, görény stb. Szóval nem tudom, ezen a téren hasonló-e a nyúl és a tengerimalac, de ha igen, akkor a tengerimalac sokkal jobban kijön a kutyával, mint a nyúllal és nem kell rajta csodálkozni.
2015. aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget nekem már voltak nyulaim korábban is és a házi nyulam a kutyával aludt ...egész nap együtt voltak
2015. aug. 4. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!