Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tanítsam meg a tengerimal...

Hogy tanítsam meg a tengerimalaomat, hogy odajöjjön hozzám, ha hívom?

Figyelt kérdés
Légyszí irjátok le(részletesen), hogy hogy érhetem el, hogy hívásra jöjjön a malackám!
2010. márc. 7. 19:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt tengerimalacom, és járásról felismerte a családot, a papucs hangjáról. Ha engem meghallott, futkározott, mert tudta, hogy játszunk, ha apa ment, megállt egy helyben, hogy kivegye, mert takarítás lesz, anyunak meg mindig visítozott, mert tudta, hogy kaját kap.

Szerintem ha ennyire sikerült már betanítanod, a hívás is menni fog. Nagy arc vagy!

2010. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a dicséreteket:D
2010. márc. 8. 18:48
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem dzsungim van,és ő is odajön ha hívom és lerakom a tenyerem.:) Szerintem ha bízik benned akkor nem lesz gond.

Aranyos lehet hogy csinálja a forgást.:)

Sok sikert!

2010. márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nekem néha-néha visszajön ha hívom. én csak sokat mondtam a nevét. mikor láttam hogy oda megy ahovanem szabad hívtam és fordult is meg. :)
2010. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!