Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vegyünk társat a törpenyuszink...

Vegyünk társat a törpenyuszinknak?

Figyelt kérdés
Most elkezdôdik az év és nem leszünk annyit itthon...A nyuszim eléggé szereti a társaságot. Mellesleg most lett ivarérett , szóval vegyünk neki társat (fiu/lany)?
2015. aug. 12. 13:44
 1/3 $$$$$ ***** válasza:
Nem biztos hogy jól el lesznek ! Nrkem 3 kossoru törpenyulam van . Egyszer amikor jött a doki azt mondta hogy sz rgyik vemhes külön id tettúk ahogy a doki mondta . Aztán kiderült hogy nem is volt vemhes. És amikor a többihrz vidsza akartam tenni nem fogadták vissza . Hatalmas verekedés volt . És mai nspig külön van a másik 2- töl.
2015. aug. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 $$$$$ ***** válasza:
Bocs a helyesírási hibákért telórol irok :)
2015. aug. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyetek. Az én nyuszim is sokkal boldogabb, mióta van egy társa. Akármennyit is foglalkoztam vele, én nem tudtam a fajtársat pótolni.

A jelenlegi nyuszid bak vagy nőstény? Lehetőleg ellenkező neműt vegyél és a bakot mindenképp ivartalaníttasd.

Számolnod kell vele, hogy eleinte talán verekednek majd, hogy lerendezzék a rangsort, bár fiú-lány párosnál ez ritka. Továbbá két nyuszi több költség, több felelősség, több hely, de duplaannyi szeretet is.

A megfelelő összeszoktatási eljárás is fontos! Én nem egy nyuszit szoktattam már össze sikeresen a társaival, szóval ha erről szeretnél többet tudni, írj!

Törekedj rá, hogy az összeszokott nyulakat már ne kelljen elválasztani, mert gyakran utána nem vagy csak igen nehezen fogadják vissza! Lásd az első válaszoló példáját.

2015. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!