Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Szandy 8 kérdése:

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy, vegyünk egy tengeri malacot?

Figyelt kérdés

mert (régen) volt ,

de meghaltak, nyáron mert melegük volt.

de úgy szeretnék ...

mit tegyek ?


2010. okt. 21. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, nyárra az a tanácsom, hogy rakjál a aketrece köré vagy jégakut, vagy hideg vizes, fagyasztott vizes palackokat, hogy hűtse.

Elhiszem hogy a szüleid nem akarnak, merthogy azok is megaltak, de győzd meg őket, hogy megcsinálnád ezt nyáron, télen pedig fűtenél hogy ki ne hűljenek. Meg fogák engedni hidd el. Nekem amúgy a tengerimalacom és a törpehörim is úgy lett hogy mondtam,hogy menjünk be megnézni a akisállatkereskedésbe az állatkákat, és aztán felordítottam ogy milyen cuki az meg az, és kikönyörögtem. Kétszer is bejött szóval nem véletlen:)

Sok sikert!

2010. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el és a zsebpénzedből vedd meg.De csak azután miután megvetted a forgácsot,tápot stb... Én egy évig spóroltam,hogy legyen egy aranyhőrím és egy nagyon tuti ketrec csővel meg mindennel.Miután ezeket megvettem és haza vittem a hőrit már úgysem tudtak mit tenni.De az is kérdés,hogy mikkor halt meg.ha nem olyan rég akkor várj míg túlteszik magukat az előzőn és akkor majd kapsz másikat.
2010. okt. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

de már egy csomó állatom volt :

egér,

hőri,

nyuszi,

tengeri.m.,

macska,

kutya

2010. okt. 23. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!