Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire adtok hideg vizet az...

Mennyire adtok hideg vizet az állatoknak az itatóba?

Figyelt kérdés
Ebbe a nagyon melegbe hányszor cseréltek nekik vizet? És mennyire hideg vizet kapnak?
2015. aug. 14. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad nagyon hideg vizet adni nekik,gondolok itt a jeges vagy az órákig hűtőben tárolt vízre, mandulagyulladást okozhat. A csapvíz hőmérséklete tökéletes. Én hörcsögnek, cicáknak napi 2x cserélek mivel a hűvös szobában vannak, nem zavarja őket a kinti klíma. Az udvaron a kutyáknak min3óránként cserélem, illetve beüzemeltem nekik pancsolót is, amiben hűthetik magukat.
2015. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyulaim vannak. Számukra a megfelelő vízhőmérséklet 10-15 °C - így adom nekik. Az ennél hidegebb víz különböző egészségügyi gondokat okozhat, míg a melegebb nem üdít kellően, nem isszák meg szívesen, ezáltal kevesebb vizet fogyasztanak. Kinti nyuszik, van egy hatalmas bokruk, ami alatt mindig viszonylag hűvös van - ide teszem a vizüket. Ha itthon vagyok napi 2x, ha nem, akkor napi 1x cserélem.
2015. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!