Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek jól tartom a...

Menő manó kérdése:

Szerintetek jól tartom a hörcsögeimet?

Figyelt kérdés
Laminált padlóból csináltam nekik egy 80x80-as dobozt (tető nélkül). Én csináltam neki fa lemezekből házikót (emeleteset) van bent a fém mókus kerék. Mindenféle lehéjazott fát raktam be neki mászókának. Műanyagot NEM rakok be neki. Minden nap kap friss vizet és friss zöldségek. Szoktam neki adni tejfölt és liszt kukacot. Természetesen mindig van bent nála mag keverék. Minden nap kiveszem és játszom vele. Általában 3 évet élnek nálam.
2015. aug. 17. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nekem különösen az tetszik, hogy ekkora helye van. Extrém nagynak számít ugyan, pedig minden hörcsög megérdemelne ekkora helyet.
2015. aug. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha külön vannak, akkor tökéletes. :) Annyit tennék még hozzá, hogy a fém kerékkel vigyázz, mert ha rácsos, akkor könnyen eltörhet benne a lába, ha gyorsan szalad és közben beakad a lába.
2015. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Külön tartsd őket és ne fémből készült legyen a mókuskerék.

A méret az jó, de mindenképp külön legyenek a hörcsögök!!

Ne csak zöldséget adj, hanem gyümölcsöt is.

Néha lehet trappista sajtot is, háztartási kekszet, diót...stb. is adni nekik.

2015. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy hörcsög van ekkora helyen, a fém kerék azért jo mert azt nem rágnák. De én is figyelembe vettem azt hogy veszélyes. És ezért a kereket bevontam kivülről egyszerű fénymásoló papírral. :)
2015. aug. 18. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!