Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miert morog es dobbant a...

Miert morog es dobbant a hatso labaival a nyuszim?

Figyelt kérdés
2 eve van meg de meg nem csinalt hasonlot. Ma is simogattam mint mindig de egyszer csak hangosan morgott es egy hatalmasat dobbantott a hatso labaival. Mi tortent?

2015. aug. 21. 16:36
 1/7 anonim válasza:
25%
Mert görög! :-)
2015. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
23%
Szerintem nincs baja, de azért ha csinálja még és úgy gondolod vidd állatorvoshoz.
2015. aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Meghúztad valamijét.
2015. aug. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mindjárt megjön a döglött nyúl nevű felhasználó. Ő mindent IS tud, és mindent JOBBAN tud... XD
2015. aug. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nincs semmi baja. Talán megijesztetted, talán volt rajtad valami új szag, rosszul közeledtél hozzá vagy ilyesmi. Talán nem is te voltál, hanem meglátott, meghallott, megérzett valami mást, amit te magad nem is vettél észre.
2015. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, ki az az értelmiség, aki a két viszonylag leghasznosabb választ (3 és 5) lepontozta, de akkor is ezek az eshetőségek vannak. Illetve még egy, amit most hogy még egyszer elolvastam a kérdést, még valószínűbbnek tartok. Bár a nyulak akkor dobbantanak, ha megijednek, félnek, veszélyben érzik magukat, ehhez morgás nem társul. Morogni leginkább akkor szoktak, ha párzásra készek. Így udvarolnak. Ha egyedül van tartva, akár az emberre is moroghat így, mivel az ösztön él benne, és nincs más, akivel ezt tehetné. Ez egyébként inkább zümmögésre emlékeztető hang, nem kimondottan olyan morgás, mint mondjuk a kutyáé. És ritka, de néhány nyúl akkor is dobbant, ha párosodni van kedve. Amúgy lány nyuszi?
2015. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom. Fiu nyuszi es egyedul van de mindig foglalkozok vele.
2015. aug. 22. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!