Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot repulon szallit...

Tengerimalacot repulon szallitani?

Figyelt kérdés
Elkoltoztem mas orszagba es szivem szerint hoznam ot is...elvileg lehet de felek h fel es leszallaskor a nyomas miatt valami baja esne...otletek?
2015. aug. 22. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Baja nem lesz.

2015. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tengerimalacnak is kell chip es oltas? 😂😂😂😂
2015. aug. 22. 11:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként én az utastérben való szállítást meggondolnám, mert egy esetleg folyamatosan visító tengerimalac erősen kikezdené a többi utas + személyzet idegeit...
2015. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt mondjuk nem hiszem, hogy visítana út közben, legalábbis az enyéim kocsiutakon sosem visítanak. Eszik szép csendben a szénát. Maximum a hordozó ajtaját rágcsálják, kapargatják.

Őszintén nem tudom, hogy lehet-e őket szállítani utastérben. És azt sem tudom, hogy a repülőút jót tesz-e nekik. Ennek utána kellene nézni, de én nem kockáztatnék.

Nagyon messze laksz? Vonattal, autóval nem megoldható a szállítás? Azt talán jobban bírnák egy fokkal...

2015. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat nem szivesen vonatoznek vagy autoznek magyarorszagrol a brittekhez :S:D
2015. aug. 22. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát azt megértem. :D

És otthon nem lenne jó helye? Szüleid nem tudják ellátni? Vagy barátaid?

2015. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak szállító cégek, akik állatszállítást is vállalnak, és rendesen etetik is meg stb. Egy ismerősöm így ment ki Írországba a patkányaival, ő kirepült, a patkányokat meg ketrecestül kivitték utána.
2015. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
dee a szuleim ellatjak meg vigyaznak ra csak nagyon hianyzik es gondoltam kihozom :( de felek hogy a repulon a nyomas nem tenne jot neki ugyhogy inkabb lemondok rola :(:) de koszonom azert..ennek az allat szallitasnak azert utana nezek
2015. aug. 23. 02:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!