Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacot fürdetni is...

A tengerimalacot fürdetni is kell?

Figyelt kérdés
2015. aug. 15. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Általában nem szokták, de én hetente fürdettem, csak vízzel, és nagyon ritkán macskasamponnal, hogy ne legyen büdös és hogy leszedjem az esetleg ráragadt kakit.
2015. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Fenét.
2015. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem, nem is tesz jót nekik.
2015. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
79%
Nem lesz tőle baja, csak ne legyen hideg a víz és ne menjen bele a fülébe...úszni is tud 😉
2015. aug. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
A viztől nem lesz baja ha hetente kap de neki biztos nem tetszik. Egy evben 2szer érdemes fürdetni állatsamponnal vízzel meg annyiszor ahányszor akarod. Sampon napi es heti rendszeres használata nem tenne jot neki. En nyáron szoktam vizzel lelocsolni hogy konnyebben birja a meleget. De rakhatsz be egy tál hideg vizet hogy husitse magat.bar valoszinuleg kionti majd.
2015. aug. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Rezi Dencia ***** válasza:
58%
A tengerimalacot nem kell fürdetni.
2015. aug. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Utolso valaszolo ennyierovel a kutyat se kell furdetni. Nyilvan nem kotelezo furdetni de nyaron csak jkol esik neki es azert valjuk be nemtudom mennyire aranyos szardarabkas hugyos malacka😝😝
2015. aug. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elottem mar mindent leirtak ezzel kapcsolatban de hogyha tapasztalatlan vagy malacteren akkor nyugodtan irj nekem privibe es segitek😉
2015. aug. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 qp_andrás_qp=D válasza:
23%
Az előttem lévő válaszolókon látszik hogy nem értenek a tengerimalacokhoz. A rövidszőrüeket nem kell (csak fél évente) a hosszúszőrűeket viszont havaonta (vagy 2 havonta). De nyáron nyugodtan lehet a rövidszőrüeket is fürdetni aránylag gyakran langyosvízzel.
2015. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!:)
2015. aug. 19. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!