Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpehörcsög ehet e káposztá...

A törpehörcsög ehet e káposztát? És amugy még miket ehet? Lehet adni neki vizet?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne!
2010. márc. 10. 20:14
 1/7 anonim válasza:
47%
Ehet persze, az enyémek imádják. Sok zöldség és gyümölcs mellett nem kell neki vizet adni. Én soha nem adok vizet. Répa, káposzta, saláta, retek, uborka, alma, banán, sajt, túró...ez mind mehet neki :)
2010. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg semmi k betus:) En ehhez tartom magam.

Vizet lehet adni, de en nem szoktam.

Ellenben adok neki almat, repat, uborkat, paradicsomot, gorogdinnyet, joghurtot, sajtot:) Ezek a gyakoriak

2010. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minden állatnak szüksége van vízre, azt hogy ezt honnan nyerik ki az már más kérdés. Mindenesetre azért betennék neki egy itatót, hátha egyszer megszomjazik.

A K betűsek tényleg puffasztanak, de egy nagyon picike darabkát szerintem kaphat.

2010. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
Vegyél egy höriknek való magkeveréket, minden benne van amire szükségük van, még fadarabkák és plusz vitamin is kb 600Ft és egy évig bőven elég a kiegészítő zöldségekkel együtt.Ha nem akarsz keveréket venni, akkor adhatsz,diót, mogyorót, mandulát, napraforgót, lenmagot, szezámmagot,stb, natúr müzlit is adok nekik. Én mindig adok lédús zöldséget és gyümölcsöt, de bizony így is naponta isznak az itatóból.Nem is igazán értem azokat akiknek gondot jelent egy féldeci tiszta vizet betenni nekik naponta.Miért ne ihatnának akkor, amikor megszomjaznak? Nem jók az erős, a csípős, a túl savanyú és a félig érett növények.A káposztafélék és a burgonya is veszélyes lehet, kár kísérletezni, hiszen annyi más növény van amit nyugodtan ehetnek,szinte minden jó nekik.Csak néhány a sok közül, alma, körte, szőlő, dinnye, uborka, retek, répa, saláta, spenót, eper, málna, tök, cukkini, spárga, kivi, banán,stb.Ami éppen van otthon, most épp egy darab kókuszbelet rágcsálnak.Adok még ezen felül néha, néha,túrót, sajtot, joghurtot, tejet, szárított hús,csirkeszárnyvég, szárított hal, rovar, csiga, giliszta.
2010. márc. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vizet kell is adni

sok hörim volt már és K betűűs zöldségeket nem ehetnek / vagy nem ajánlott büdi lesz tőlük a pisijük és ez azért van mert nem normálisan emésztik meg !

2010. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Törpiket tenyésztek.

Midenképp adni kell vizet, mert ahoz képest, hogy azt mondják, hogy nem kell nekik víz, igenis kell! Az enyémek nagyon sokat isznak!

2010. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
KÁPOSZTÁT, KRUMPLIT stb. nem lehet adni ...
2010. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!