Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac vagy törpenyúl?

Tengerimalac vagy törpenyúl?

Figyelt kérdés
Szeretnek egy olyan kisállatot ami valamennyire ragaszkodik hozzámviszonylag okos és a lakásbantartása is lehetséges.A tengerimalac és a nyuszi tetszett a legjobban de még nem döntöttem el melyik legyen. Kiváncsi vagyok máyok véleményére is.( akik ilyen állatokat tartanak vagyesetleg volt már nyuszijuk és malacuk is és melyiket szerették jobban)
2015. szept. 4. 20:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibás szövegért de telefonról írtam ezért vannak egybeírások meg eltévesztett betük.
2015. szept. 4. 20:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a tengerimalacot választanám.
2015. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kettő van jelenleg is, és voltak előttük is. Én határozottan a nyuszira szavazok (ez persze nem jelenti azt,hogy a malackámat nem szeretem pont ugyanannyira) csak a nyuszim sokkal de sokkal jobban ragaszkodik, jön, bújik, játszik, bökdös, hogy simogassam. :)
2015. szept. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2015. szept. 5. 14:55
 5/6 anonim válasza:

Nagyon személyiségfüggő. Volt már goromba nyulam, meg nagyon hűséges, simogatást kunyeráló tengerimalacom is, meg fordítva is.

A tengerimalac kommunikatívabb.

2015. szept. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Még nem sikerült döntenem mert sokan a nyuszit irjak, de nekem a malac is tetszik mert ugye jobban komubikál az emberrel.
2015. szept. 9. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!