Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ilyet ehet a nyuszi, és a...

Ilyet ehet a nyuszi, és a tengerimalac? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2015. szept. 7. 03:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ehet. Ez csak sima gyom a pitypang levele, én is szoktam adni, nekem két kis kosorrú törpenyuszim van.
2015. szept. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a legtöbb nyúl kimondottan szereti a "csorbókát".
2015. szept. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze. Amúgy büdös nyúl tudja mit esznek a nyulak.:D
2015. szept. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok túl jó növényfelismerő, de szerintem az nem pitypang, legalábbis nem a közönséges pongyola pitypang, azaz gyermekláncfű, ami egyébként nagyon egészséges a nyulaknak, korlátlan mennyiségben fogyaszthatják, szeretik is.

Direkt kimentem megnézni, találtam olyasmit is, mint ami a te képeden van, és találtam gyermekláncfüvet is. Az utóbbit bekarikáztam:

[link]

No de bármi is az, ezt mindet ehetik, a mi udvarunk is tele van vele. Nagy előszeretettel fogyasztják, semmi bajuk nincs.

2015. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pittypang az is, csak más fajta, falusi gyerek vagyok onnan tudom, de ezen szerintem nem vitatkozunk össze :)
2015. szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod, elhiszem, hogy másfajta pitypang. Mint mondtam, én nem vagyok jó növényismerő, de a lényeg az, hogy ehetik:)
2015. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És nagyon szépen híznak tőle :)
2015. szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A pitypangtól (és a hasonló zöldektől) nem igazán, de a száraz táptól, a gyümölcsöktől és zöldségtől bizony már tényleg szépen híznak.
2015. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na igen, az is kell nekik :)
2015. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!