Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac fürdetés?

Tengerimalac fürdetés?

Figyelt kérdés
Ma raggel kivittem a malacaimat a kertbe füvet enni meg romangaszi. Az egyikük bele szokott feküdni a pisijebeésa kakijabais sajnos, ezert büdi. Tehat mostmar sáros es büdös es sáros is. Szeretnem ma megfürdetni samponnal. Nincs se macska, se valamilyen allatsamponom. Mit használhatnék?
2015. aug. 30. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Tiszta vizet.
2015. aug. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos az nem elég. Muszaly valamien sampont hasznalni, hogy ne legyen büdős es saros-koszos.
2015. aug. 30. 09:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél megfelelő sampont állatkereskedésben.Más samponnal ne próbálkozz,mert elpusztulhat tőle..
2015. aug. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vasarnap van ha nem tünt volna fel, semmi sinncs nyitva.
2015. aug. 30. 11:16
 5/5 anonim ***** válasza:

1 napot kibír a dolog.

Állatkereskedésben vagy nagyáruházban vegyél kiscica vagy kiskutya sampont. (Nyúlsampont is láttam már, szerintem az is jó nekik.) Azzal fürdesd meg, utána alaposan szárítsd meg, hogy ne kapjon tüdőgyuszit.

Ma lemoshatod langyos vízzel, hogy ne teljesen sárosan kerüljön vissza a ketrecébe.

2015. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!