Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpesüninek gazdi, hol?

Törpesüninek gazdi, hol?

Figyelt kérdés
Szerintetek hol keressek szerető gazdát afrikai törpesüninknek? Sajnos az utóbbi időben nem tudtam vele foglalkozni, így picit antiszoc lett, de amúgy nagyon kedves, fiatal állat. Jó embernek, jó helyre szeretném tudni, ahol értenek hozzá és szeretni fogják. Elköltözünk albérletbe és oda nem vihetünk állatot sajnos, mielőtt valaki leharapná a fejem....

2015. szept. 7. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Facebook,van 1-2 törpesünis csoport.
2015. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jófogáson hamar el tudod ajándékozni.
2015. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

engem érdekelne, amennyiben a teljes felszereléssel(ketrec,kerék,házikó,tálak ) adod.

ha küldesz prviátban ajánlatot,meghallgatom

amúgy jófogás és facebookos csoportok

2015. szept. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is irnal majd egy listat hogy mit tudsz adni a sunihez. Nagyon koszonom!
2015. szept. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem már van egy hím nemű törpesünim,ha a tied nem nőstény,akkor szívesen látná a kicsikém a társaságába:)
2015. okt. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia.ha megvan meg a sünid esetleg tudnál írni hogy mit tudsz még hozzá adni?es mi a neve?neme?es hogy mennyi idos?koszonnem a valaszodat
2015. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szia elvihető még a süni?
2016. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!