Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A házi állatok hallgatnak a...

A házi állatok hallgatnak a zenére?

Figyelt kérdés
vagyis a kutyáink, macskáink, rágcsálóink stb valaki észrevette, hogy hallgatnak a zenére?
2010. márc. 12. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen, bár az én cicám kifejezetten utálja, ha "zaj van körülötte" és ilyenkor fogja magát, átballag a másik szobába. :)
2010. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem túl régen volt egy dokumentumfilm és pont erről volt benne szó. Egy amcsi farmon a farmer a tehenek istállójába hangszórókat kötött és klasszikus zenét nyomatott nekik és a tehenek állítólag sokkal jobb kedvűek több tejet adnak és nem makacskodnak :)
2010. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én elsősorban a cicámról tudok beszélni. Általában, ha zenét hallgatok a cd lejátszón, bármennyire ordít is, rá sem bagózik. Viszont ha a számítógépen hallgatom a zenét, akármilyen halkan is, láthatóan idegesíti és kimegy a szobából. A múltkor itt volt a barátnőm, és elkezdett szájharmonikázni, mire a macska odament hozzá, egyfolytában a lábához dörgölőzött és megállás nélkül nyávogott. :) Elég vicces volt. Ebből én arra következtetek, hogy az állatok (legalábbis a kutyák és a macskák) nem a zenére reagálnak, hanem a hang frekvenciájára.
2010. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, a macskám egy konkrét zongoradarabért van oda nagyon, ha azt hallgatja odamegy a zongorához és dorombol.
2010. márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nyuszim nem szereti Ray Charles zenéjét, meg alapból a hirtelen zajokat, ordításokat.
2010. márc. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem a papagájom elkezd "énekelni" ha meghall valamilyen zenét.
2010. márc. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A halaink a punkmetálra begőzölnek!

a macskáink death metált hallgatnak!

a görényeink hard rockot

a férjem mindenevő

2010. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!