Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Torpenyulam burgonyat evett?

SOS! Torpenyulam burgonyat evett?

Figyelt kérdés

Lessz valami baja?

Nagyon mocskos volt azaz foldes..

Kb egy nagyobb eper meretu lehetett ugy.

Figyeljem?

Tap es szena van elotte.

Remelem nemlessz semmi..

Ma kapott azon kivul nagyon pici barackot es reggel egy keves almat..

7 Honapos.



#nyúl #törpenyúl #Kisemlosok.
2015. szept. 11. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Én sokszor adom a törpenyuszimnak.

Az enyém 2 éves.

2015. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
És akkor mi van????
2015. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 HUN_Sector ***** válasza:
34%
Szerinted a mezőn talált krumplit a vadnyúl meg megfogja, elviszi a patakhoz, jól megmossa, aztán megfőzi és meghinti bazsalikommal?
2015. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Csak jelzem,hogy a nyúlnak KELL!!!! zöldség és gyümi!

És ahogy írták előttem,szerinted a természetben ki mossa meg nekik???

2015. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként mit szokott enni? Pudingot, tatárbifszteket, brassói aprópecsenyét?

Gondolod, a mezei nyulak mellett áll egy jóságos nénike, és a földből általuk kikapart répát, cukorrépát szépen megmossa nekik?

2015. szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem elsősorban a kérdezőnek sem az a baja, hogy nem volt megmosva, hanem az, hogy a nyulaknak "tilos" burgonyát adni. Legalábbis ez a hivatalos verzió. Valójában kevés krumpli kis mennyiségben nem árt meg, de azért vigyázni kell vele, mert a keményítőtartalma nagyon magas, nehezen emészthető és mérgező csucsorkivonatot tartalmaz.

Tehát ne aggódj, nem lesz baja a nyuszidnak, mivel csak nagyon keveset sikerült ennie belőle.

Természetesen az sem túl jó, ha sok földet esznek, de annyitól, amennyi egy krumplin megtapadhat, nem lesz baja.

2015. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem. Nyulat tartasz és ennyire nem tudsz semmit arról, hogy mit ehet és mit nem? Ha már állatunk van nem kellene valamicskét tudni is róla?

Amúgy nyugodtan ehet krumplit.

2015. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat..

VAGY 5 OLDALON IRTA,HOGY TILOS es felvolt sorolva a csokitol burgonyaig jopar "kaja:.:)

Tudom mit lehet es mit nem.

Jo nagyot megevett,aztirtak,hogy felpuffadhat meg mittudomen,hogy milehet:)

Hat ertem en..Csak kicsitt furcsan reagaltam mikor lattam,hogy mindent letepett rola amig kajalni voltam,mivel letakartam,szetszedte a zsakot es egynek rendesen nekiallt:)

2015. szept. 11. 20:23
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha le is pontoztok, akkor is vitatkozom ezzel a kijelentéssel, hogy a nyulak krumplit nyugodtan ehetnek. Kis mennyiségben nem, de nagy mennyiségben már igen ártalmas. Nézzetek már utána, könyörgöm!
2015. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, kérdező, egy eper méretű krumpli az nem számít nagynak. Ha megenne mondjuk 3-4 egész krumplit, azt már talán soknak mondanám.
2015. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!