Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac mennyire félős...

Tengerimalac mennyire félős állat? Pl ha utazásnál, vagy mennyire tűri a felemelést?

Figyelt kérdés
2015. szept. 24. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

" Pl ha utazásnál"

??? Ez mit jelent? Hogy menyire szeret utazni? Nyilván ha a helyén van, kb nem is igen érdekli. De miért utazna szegény?..


Jól tűri a felemelést, a kivételt. A nőket egybként általában jobban preferálják. A miénk tleejsen jó lelvotl édesanyám melett az ágyon, több órán át is, nem futot el, szeretet odanújni, alduni...

Szóval ideális háziállat.

2015. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugy értettem, ha pl orvoshoz kell vinni vagy ilyesmi. Nekem nyusz volt, és ő nagyon rosszul viselte , egy idő után már nem vittük az orvoshoz, hanem az orvost hivtuk inkább ki hozzánk.
2015. szept. 24. 21:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyuszi* , bocs, telorol valahogy nem megy az írás.
2015. szept. 24. 21:26
 4/4 anonim válasza:
Miután már megszokta az othonàt és a gazdijàt, nem annyira fèlősek mint eleinte. Ez vàltozó hogy mennyi idő. Szerintem egy kisebb utazàstól nem lesz semmi bajuk. Rakhatod dobozba is, amibe raksz egy plèdet,de van erre való kisàllat hordozó is. A lényeg hogy rakj be nekik egy nagy marék szènàt is. És ne lóbàld a dobozt miközben viszed. Stabil helyen legyen, vagy ha kèzben viszed, fogd kèt kèzzel.
2015. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!