Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatom legyen?

Milyen kisállatom legyen?

Figyelt kérdés

Kutyám, macskám nem lehet, bentre szeretnék egy kedves szőrös állatot amit ölbevéve simogathatok, felügyelettel mászkálhat a lakásban, jó időben kivihetem sétálni az udvarba hámmal és komolyabb, nagyobb állat (nem egér, hörcsög).

Sokat stresszelek és azt hallottam nyugtató az állatsimogatás, de bent nincs simizhető állatunk.


2010. márc. 15. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

vadászgörény?mondjuk egy kisebb macska méretű

nyuszi?ha nem takarítod kellően akkor büdös

tengerimalac?sztem annyira drágák és amit leírtál arra szüksége van :Dde párban tartani nekik jobb!

[link]


[link]

2010. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem tengeri malacot vegyél. Nagyon édesek. :)
2010. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Tengerimalac!

Ngayon igényli a sok simit,és gondozzást, valamint a sok mozgást, társas állat, párban jobb őket tartani, de valamelyik elvann társ nélkül is.Nagyo aranyos állatok, néha elég viccesek is!

2010. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
61%

Nekem van vadászgörim. Őt tudom neked ajánlani. Olyan, mint egy cica, ha kiskora óta sokat foglalkozol vale, akkor nagyon nagy örömödet leled benne. Nekem csak a hím büdös, ha jelől. Tarthatod egyedül is.

Csincsilla. Nekem az is van. Az is nagyon kedves, szereti, ha simogatják, de ő is csak akor lesz kezes, ha baba kora óta szoktatod hozzá. Sok sikert, ha tudok segíteni írj.

2010. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
57%

mind1 csak ne olyat ami tud repülni:D


higyj nekem

2010. márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Van egy tengerimalacunk, őt nem lehet ölbe venni mert lepisil. Kicsi korától legalább arra megtanítható h csak a forgácsra pisiljen, futtatáskor ne?
2010. márc. 15. 14:05
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
TUTI HOGY NYUSZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Vadászgörény, nyúl, tengerimalac, csincsilla. Ezek közül válassz szerintem.
2010. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Degu,Vadászgörény,Csinscilla.:):D
2010. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
MINDEN KÉPPEN TÖRPENYÚL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!