Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kisállatom legyen?

Milyen kisállatom legyen?

Figyelt kérdés
Van egy nagyobb és egy kisebb akváriumom. Mind a kettőbe régebben törpehörcsög volt. Most a nagyobb akváriumba megint törpehörcsögöm lesz, a kisebbe is szeretnék valami kis élővilágot. Mit ajánlanátok? :D Lehet bármi. Hüllő, kisemlős.. Halakra is gondoltam, de nekem az csak szenvedés lenne. Tippeket kérek. :D
2011. júl. 17. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
fehéregér
2011. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valamilyen rák?:) Ékszerteki?
2011. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pánczél ***** válasza:
PÓK
2011. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pók meg kígyó semmiféleképp. írhattok még. :)
2011. júl. 17. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Zöld anolisz - azt elég könnyű tartani, és nagyon érdekes állat. =) Nekem is van egy, és hihetetlenül gyorsan mozog, élvezet nézni, ahogy ugrál az egyik ágról a másikra. Ezen kívül a színét is tudja változtatni. Viszont nem igényli az ember társaságát, úgyhogy max. elvisel, de nem fogja szeretni, ha zaklatod. Más kicsi akváriumba nem nagyon tudnék mondani, nem tudom, mennyire kicsi... Esetleg gőte, de az elég uncsi (gőtéim is vannak), vagy vándorló levél... Ilyesmi... Vagy red cherry garnélák. =D
2011. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hm... "más" helyett az "mást" akart lenni. =P
2011. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!