Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lehet játszani egy...

Hogy lehet játszani egy hörivel? Hogy kell vele foglalkozni? Mivel lehet felvidítani?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

vegyél neki hörcsöglabdát.

[link]

ebben szaladgálhat a szobában nyugodtan.

2010. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Vegyél neki egy Play Station 3-at
2010. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adsz neki a kezedből enni, kiveszed kicsit (ha szelíd) leteszed szaladgálni csak vigyázz el ne bújjon. Adok neki papírzsepi darabot azt imádja összegyűrni. Építhetsz neki labirintust papírgurigákból.
2010. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet forró platnin táncolni tanítani.Persze a tanító áll a forró platnin.A hörcsi okos állat,megjegyzi.Ha butább,többször kell ismételni.Aki szereti a kis fickót,áldoz rá.Mikor a kutyám kicsi volt,ugatni tanítottam négykézláb,tetszett neki,morgott,de a farkát csak ő csóválta.Egy barátnőmnek volt arany hörcsije,A fészkében símogattam a hasát.Tetszett neki,hanyatt fordult,elkapta az ujjam ,beleharapott,csöpögött a vér rendesen.Meg piszkosul fájt.Aznap este már csak vodkáztunk a barátnőmmel,rajtam röhögött,én meg sértve éreztem magam lelkileg is.Na így játszik a hörcsi.Amúgy nem igényli a játékot,jól kajálni,sokat aludni,meg szaporodni.Egy kis biorobot.
2010. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"egy-két jó falat elűzi minden gondodat" - ezzel tudnék élni, hogy jobb kedve legyen kicsit adj neki gyümölcsöket. A cukortartalma miatt jobban fogja érezni magát, de ez nem egyenértékű a kristálycukorral! Egyéb édességeket ne adj neki, mert beteg lehet tőle, de ami biztos, egy idő után fogszuvasodása lesz, amin nem lehet segíteni és pokoli kínt jelent majd neki.

Szeretnek futni - erre megfelelő a kerék. Vagy készíthetsz/vehetsz neki hámot és kiviheted a szabadba. Garantált unalom és bú-űző tevékenység! :) Tapasztalat! :)


Hobby-tenyésztő

2010. márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!