Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom állandóan...

A tengerimalacom állandóan eszik, egészséges ez?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mivel rágcsáló és, hogy ne nőjenek a fogai ennie kell ill. rágnia valamit, de félek, hogy nem bírja a kicsi szíve. Olvastam, hogy a tengerimalacok általában 20 percenként esznek, ez a kajásdobozukra is rá van írva, de az én malacom szinte nem is fekszik vagy ül le egy kicsit hanem egész nap eszik. Max lefekszik 2 percre aztán megint eszik és hát már eléggé kövér is és félek, hogy nem fogja bírni. Mit tehetek vele???


Előre is köszi a segítséget?


2010. márc. 15. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Mit tud enni? Mindig van előtte mag?

Csak széna legyen előtte.Naponta kétszer-háromszor etesd csak!

Én úgy csinálom, hogy reggel adok neki szénát meg egy kis magot (nem egész maréknyit), meg este zöldséget, gyümölcsöt, illetve éjjelre is szénát kapnak. Meghatározott időpontban edj nekik, úgy jobb lesz a ritmusok, vedd ki, futtasd, minél többet mozogjon!

2010. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!