Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Rágja a tengerim a fürdőszoba...

Rágja a tengerim a fürdőszoba szőnyeget, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma raktam be a f szőnyeget de az egyik tengerim néha megrágja. Van bent nekik mindig friss széna, táp, fogkoptató, gyümölcsös rágcsa, kis emelet egy bújóval, kis labda. Máshogy nem tudom feldobni neki a helyet. Nagy baj, hogy néha megrágja ? Vagy leszokik róla, ha rájön, hogy nem jó ?

2015. okt. 7. 21:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

Ja, mert ha én írom hogy vedd ki troll majom vagyok, ha egy 10-es féle okostojás akkor meg hasznos válasz?

"A fürdőszobaszőnyeg oda való, de azért szedd ki, mert bajuk lesz tőle" Tök logikus, tényleg.

2015. okt. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Ember, húzz már el innen, magadat égeted.

Igen, oda való, ha nem rágják meg. Az enyéim se rágták meg, volt alattuk másfél évig, köszönik jól vannak. Végül meguntam, hogy állandóan mosni kell és visszatértünk a forgácsra. Nagyon sokan használják egyébként, mert lényegesen egyszerűbb tisztán tartani így a ketrecet és a forgács se szóródik. Nyilván ha megeszi akkor ki kell venni, mert bélcsavarodást kaphat, te gyengeelméjű...

2015. okt. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A kérdés nem a te malacaidról szólt, okostojás. Nem véletlenül javasolták többen is arra a teljesen egyértelmű kérdésre, hogy mit csináljon ha megrágják a szőnyeget, hogy vegye ki. Ennyi, itt a válasz, de pattoghatsz még ha akarsz. Idióta.
2015. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!