Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az afrikai fehérhasú sün...

Az afrikai fehérhasú sün (amit meg lehet venni) tényleg nagyon zajos este?

Figyelt kérdés
Mert én szeretnék egy sünit, de kb. mennyire hangos este? Ugy mitn egy hörcsög, vagy hangosabb??

2015. okt. 10. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel éjszakai állat,így ő akkor mozog és vadászik.

Jobb ha külön szobában lakik,ahol nem alszik senki.

2015. okt. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De kb. annyira zajos mint a horcsog, vagy..
2015. okt. 10. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobban,sokkal!
2015. okt. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És kb hány méteres körzetben leeht hallani? :)))
2015. okt. 10. 12:01
 5/6 anonim válasza:
Nekem is a szobámban van a sünim,és az első néhány éjszaka elég sokszor fent voltam,mert szokatlan volt,hogy valami zajong,az eddig síri csöndes szobámban. De már elég régóta nálunk van,kb fél éve,és már nem zavaró,simán alszom mellette,de ne a fejed mellé rakd azért,nekem a szobám másik oldalán van az asztal alatt:) De nagy ritkán előfordul,hogy felkelek néha egy-egy hangosabb zörejre,amikor a kis házát a ketrec oldalához tolja,felborítja,és az eléggé zörög,csörög néha:) A terrárium jobban leszigeteli a hangokat,mint egy ketrec,mert ugye a ketrec sokkal nyitotabb,de sokkal egyszerűbb is szállítani,és tisztítani,mert elég könnyű megemelni,ellentétben egy terráriummal- :)
2015. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Terráriumban egyáltalán nem halkabb! :D próbáltam már, de akkor mindent ütögetett az üvegnek, ha a ketrec oldalának üt valamit az halkabb :D
2015. okt. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!