Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudnátok mondani neveket lány...

Tudnátok mondani neveket lány hörcsögnek?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz egy szíriai aranyhörcsögöm, de nem tudom, hogy milyen nevet válasszak neki.. A neten is keresgettem, de nem nagyon kaptam olyan neveket amik tetszenének csak egy párat: Zizi, Tofu, Rudi, Chili, Ginger, Jojo, Pepsi, Nina, Tiko (innen a legtöbb fiú név :/). Inkább angol nevet szeretnék adni neki (magyar is lehet), olyant ami cuki és rá illik (lány neveket várok inkább, de fiú höri nevek is jöhetnek)! :)

Előre köszi a válaszokat :D



2015. okt. 12. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Csöppi,Vitamin,Mimi,Pimpi,Áfonya,Bubu,
2015. okt. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi :) Még jöhetnek nevek.. :D
2015. okt. 12. 14:31
 3/16 Gyurmagazin válasza:
Szia. Nekem ezek tetszenek: Bogyó, Levendula, Lulu 😊, Manó, Pici, Áfonya, Málna, Eper, Körte, Mandula, Cuncimókus,(bocsi de nem hagyhattam ki 😂) Cuki, Puki,Kuki( 😂😂😂) (eddig ennyit tudok 😂😄😃)
2015. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Muszmusz
2015. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Trafó1 ***** válasza:

Gróf Jendrasik Gizella Anasztázia Mihajlovnyickája Zsinyeljovszkíj.


Így egyben.

Csak kicsit nehéz megjegyezni és becézni is sza..:-PPP

2015. okt. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
kis grofó
2015. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket :D Nekem még az Oreo is tetszik :P
2015. okt. 12. 14:46
 8/16 anonim ***** válasza:
Zizmo/Zuzmo, Lily, Datolya, Coco, Bogyó, Maya, Mira. Nekem dzsungáriai törpehörim van, fiú, a neve Mamusz. :)
2015. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Maszatka, Picuri, Shelly, Tüncike, Cinike, Pucki, Fincike, Selymeske, Falatka, Mocorka, Nyafika, Pöttömke, Prüntyike, Sziporka, Cincogi, Tötyike, Cuki, Molly, Mütyürke, Nutella, Szutyok
2015. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. okt. 12. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!