Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudnátok mondani neveket lány...

Tudnátok mondani neveket lány hörcsögnek?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz egy szíriai aranyhörcsögöm, de nem tudom, hogy milyen nevet válasszak neki.. A neten is keresgettem, de nem nagyon kaptam olyan neveket amik tetszenének csak egy párat: Zizi, Tofu, Rudi, Chili, Ginger, Jojo, Pepsi, Nina, Tiko (innen a legtöbb fiú név :/). Inkább angol nevet szeretnék adni neki (magyar is lehet), olyant ami cuki és rá illik (lány neveket várok inkább, de fiú höri nevek is jöhetnek)! :)

Előre köszi a válaszokat :D



2015. okt. 12. 14:15
1 2
 11/16 anonim válasza:

Lehet hogy már megvan a muki, de azért írok. :)


Én kedvelem az egzotikus neveket. Volt egy hörim, Marley-nak hívták. (Isten pénze, Karácsonyi ének (Dickens) Jacob Marley.) A következőt HorvátGyulának neveztem. Most egy Béri Balog Ádám nevét (büszkén) viselő nyunyum van. ;)

:)

2015. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen, már megvan a höri, aki végül is Dzsungáriai törpehörcsög lett :D Az Oreo nevet viseli :3 Köszi a választ! :))
2016. jan. 6. 22:55
 13/16 anonim válasza:
:) Az Oreo is nagyon édes :)
2016. jan. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
kis grofó BESZAROK XDDDDDDDDDD
2017. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kuki, Rudi, Cunci, Zacsi
2017. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Pici
2021. márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!