Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok mondani lány kutya...

Tudnátok mondani lány kutya neveket?

Figyelt kérdés

Lett egy 2 éves labrador keverékem amit az előző gazdái Mollynak hívtak de hogy is fogalmazzak? Enyhén nem tetszik ez a név ezért át akarom nevezni. Eddig három nevem van amin gondolkodom:


Dorothy: Azért mert Az egyik Magyar csaj rockbanda neve.


Nirti: A Csillagkapu egyik női Goauld neve (eddig ez tetszik a legjobban)


Ahsoka: A klónok háborúja című animációs Csillagok Háborúja sorozat lány Jedi növendéket hívják így.


Tudnátok ehhez hasonló neveket?


2015. aug. 16. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Nirti szerintem is jó név lenne :)
2015. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. aug. 16. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Alice legyen a neve, mert ez egy nagyon szép név, és sok mesében, filmben, sorozatban van ilyen nevű szereplő!
2015. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Marika
2015. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ásókának a körömgombát hívják a reklámból... Amúgy 2 éves kutyát miért nem lehet békén hagyni a nevével?
2015. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Had döntsem már el én, hogy mit akarok kezdeni a kutyám nevével jó? Amúgy elmesélek neked egy történetet. Tesóm gyakran jár ki Szlovákiába és egyszer egy vizslával tért haza amelyik elszökött otthonról és beszállt a kocsiba míg ő meg a haverjai megálltak egy kis cigiszünetre. Megpróbálták kiszedni de nem ment így hát hazahozta. Mivel nem tudtuk a nevét így tesóm egy idő után elnevezte bazsantnak (fácán) a kutyus egy kis idő után elkezdett hallgatni az új nevére. Mint későb kiderült Brúnó kutya (mivel így hívták eredetileg) egy szlovák újgazdag kutyája...


A másik: Elmondom, hogy amit én mondtam az AHSOKA és nem ÁSÓKA! Ráadásul ha egy kicsit utána nézel egy kicsit akkor találni fogsz egy Asóka nevű (ékezet nélkül) ókori indiai férfi uralkodót. Arról nem tehet, hogy néhány idióta róla nevezett el valmai idióta reklám szereplőt...

2015. aug. 16. 23:21
 7/7 anonim ***** válasza:
A Molly tök jó :D
2016. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!