Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális, hogy 2 hét után már...

Normális, hogy 2 hét után már nem ismer meg a nyuszim?

Figyelt kérdés
Albérletbe kellett költöznöm így ismerősökhöz került a nyuszi, 2 hét után mentem először megnézni és már nem jön oda hozzám, elmenekül inkább... tök szomorú lettem miatta. Mindig barátságos nyuszi volt, most meg mindenki elől menekül csak. Ez normális?
2015. okt. 19. 19:42
 1/3 Rezi Dencia ***** válasza:

Megoszlanak a vélemények a nyulak memóriájáról, de azok vannak többségben, akik szerint jobb, mint azt mi gondoljuk.

Ettől függetlenül szüksége lehet néhány napra, mire újra hozzád szokik.

2015. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így viselkednék azzal, aki nem keresett olyan albérletet, ahova vihetett volna engem is. Ehelyett lemondott rólam.
2015. okt. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem emlékszik rád, csak megsértődött. Nagyon érzékenyek, az enyémen látszik ha duzzog, szó szerint. Fogja magát és beül nekem háttal, meg néha hátranéz a válla fölött, hogy nézem e. Ha közelítek, akkor elugrál. Ha megbékél, maga jön oda hízelegni. Úgyhogy bátran állítom, hogy képesek a megsértődésre:) Én egyszer elmentem 2 hétre nyaralni, a szüleim vigyáztak rá. Miután megjöttem 2 napig levakarhatatlan volt, úgy hiányoztam neki, úgyhogy szerintem emlékezett rám:) Ebből gondolom, hogy a te volt nyuszid is emlékszik rád, csak haragszik. Valószínűleg ha újra magadhoz vennéd pár nap után megbékélne.
2015. okt. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!