Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány ft ért tudnám eladni egy...

Hány ft ért tudnám eladni egy fehér dzsungáriai t. hörcsögöt?

Figyelt kérdés
És egy vadas szinűt, amik 4hetesek és hímek?
2015. okt. 20. 17:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én szívesen vennék sajàt tenyészetből. Megis csak jobb mint egy boltból.
2015. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az egyik szülő kereskedésből van, tehát ugyanúgy lehet beteg a gyerek is, mint ő.
2015. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mindegyik teljesen egészséges
2015. okt. 20. 20:49
 14/17 anonim ***** válasza:
Az idegrendszeri betegségek nem feltétlenül jelentkeznek 4-6 hetes korban. Az, hogy Te tapasztalatlan szaporító fejjel így látod kívülről, nem jelenti, hogy valóban egészségesek. Ahhoz kettő tenyésztőtől hozott szülő kellene. Nem egy olyan, amelyik kereskedésből van, és semmit nem tudsz a felmenőiről.
2015. okt. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nemkéne amugy eltérni a témától... Nem ezt kérdeztem.
2015. okt. 20. 23:02
 16/17 anonim ***** válasza:

Én viszont ezt válaszoltam.

A kérdést már megválaszolták. Írjam le még egyszer?

2015. okt. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg nem sok esélyed van pár száz forintnál többért eladni őket. A beltenyészet nem csak a szülőkön múlik, bár mivel más helyről valók, a kereskedések pedig tenyésztőktől és szaporítóktól vásárolnak, még az is meglehet, hogy a két hörid testvér. Viszont lehet beltenyésztett azért is, mert mondjuk a kereskedéses hörid szülei testvérek voltak, esetleg a hörid testvére az apja is egyben, stb stb, nem csak egy felmenőre kell nézni.

Ezen kívül a beltenyészetből származó genetikai betegségek nem biztos, hogy kijönnek minden egyeden, lehet, hogy a te picijeid csak hordozzák, és majd az ő kölykeiken jön ki. Meg vannak lassú lefolyású betegségek is.

Inkább ajándékba tudnád elpasszolni őket, vagy ketreccel/táppal/alommal kevés pénzért, de nem fogsz rajta keresni sajnos. És ezt nem bántásból írom, de tele a jófogás hörcsögökkel és tengerimalacokkal.

2015. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!