Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudnatok nekem olyan neveket...

Tudnatok nekem olyan neveket irni ami jo lenne egy Afrikai Feherhasu Torpesunnek?

Figyelt kérdés
Szombaton veszem meg a kis manot, es meg nagyon nem tudom hogy mi legyen a neve! Gondolkozok a Yoko-n, (de szerintem ez nagyon fius nev) es amit veszek az meg kislany suni. Valamint meg gondolkozok a Daphne neven is. Nem ilyen idetlen tenylegesen sun nevekre gondolok, hanem peldaul: virag nevek, ember nevek...stb:) koszonom a segitseget elore is:)

#afrikai #törpesün #cukimuki❤
2015. okt. 21. 16:19
 1/4 anonim válasza:
Lulu,Linda,Málna,Jázmin,Hanga,Lili,Sissy vagy Sissi mindegy,Lala,Zoé,Zara,Lola,Hanna,Puszedli,Fahéj,Pipacs,Mimi,Grafit
2015. okt. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fiús név a Yoko.. :) Nekem ezek tetszenek: Zoe, Lucy :D De még azok is jó nevek amiket te írtál, nekem tetszenek :) Majd megírod h milyen nevet adtál a süninek? Egyébként én holnap veszek egy hörcsögöt és Oreo lesz a neve :D
2015. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Prisscillának és Tüncinek szoktam becézgetni:))
2016. febr. 14. 20:38
 4/4 Myra Gergely ***** válasza:
Ezt szerintem neked kell eldöntened,hiszen te ismered:)
2016. márc. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!