Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög alá forgácson kívül...

Hörcsög alá forgácson kívül tesztek még mást? Valami fészekanyagot?

Figyelt kérdés
2015. okt. 26. 19:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve milyen vastagon teszitek?
2015. okt. 26. 19:58
 2/9 anonim ***** válasza:
Annak idején papírzsebkendőt adtam a hörinek, azzal bélelte ki a fészkét.
2015. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 9 éve forgácsot használok. Árulnak puha fészekanyagot (carefresh confetti), de sajnos nekem nagyon drága. :/ WC papír gurigát teszek be a höriknek mindig, azt szétszedik kis cafatokra, és azzal bélelik a fészket. Plusz a kaparászás órákig leköti őket, így nem unatkoznak. :) Ugyanez kéztörlő gurigával is eljátszható.

9 éve dzsungitartó

2015. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-4 cm vastagon szoktam tenni, de ő úgyis kedve szerint dombokat csinál belőle. :D
2015. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szénát adok nekik rendszeresen, nagyon jól elvannak vele, eszik is meg hozzák-viszik, leköti őket. A bolti fészekanyagok egy része veszélyes is lehet, ha textilszálat tartalmaznak! Ha mindenképp akarsz fészekanyagot, akkor széttépett sima, nem színezett, nem illatosított wc papír / papírtörlő az ideális választás. A forgácsot én is pár centi vastagon szórom ki, és rájuk bízom a "tereprendezést". De terráriumonként egy 1,5 literes, 20 cm magas fűszertartót is feltöltök nekik, abban nagyon szeretnek ásni, van, amelyik ott is alszik.
2015. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szénát adok én is rendszeresen és szalma házikója is van pluszban, amit pár hónap alatt szétszed. Ezeket használja a forgács mellé fészek építésre a kuckójában. WC papír gurigák is vannak (a kéztörlő hosszabb), de annyira nem gerjed rá.
2015. okt. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2015. okt. 27. 16:02
 8/9 anonim ***** válasza:
42%

Finom puha anyagokból, pl. pólóból, hálóingből, ágyneműből...stb. szoktam nekik vágni takarót. Van nekik sokféle színben. Olyanokból kell, ami nem indul foszlásnak.

Nagyon szeretnek vele betakarózni, belebújni.

2015. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem dzsungijaim vannak, nekik biztosan nem lehet textil tartalmú dolgokat adni, mert a vékony szálai fulladást okozhatnak! (Aranyhörcsögöm sosem volt, arról nem tudok nyilatkozni.)
2015. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!