Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vegyek vagy ne vegyek a...

Vegyek vagy ne vegyek a tengerimalacomnak pórázt?

Figyelt kérdés
gondolkottam rajta,hogy veszek a malacomnak egy pórázt,de sokan azt mondják,hogy az nem jó neki nem szeretik,de otthon sok a rés ahova befér igy amikor kiengedem azt csinálna amit akarna csak ha ugy van meg tudom fogni.

2015. okt. 27. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmiképp ne vegyél! Eltöri a gerincét, rettentő veszélyes! Tömb be a réseketvalamivel, párna, pokróc.

2015. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jézusom akkor eszem ágában sincs venni téma lezárva Köszi a választ!!
2015. okt. 27. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegyél inkább nyulaknak is való kifutót a lakásba, és azt ki tudod hajtogatni, hogy a lyukakat elfedje, esetleg annyi elég nekik. :)


[link]

ebből 2-3 nem is olyan drága, és hatalmas területet tud adni a malackáknak

2015. okt. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Eggyet értek! Semmi képp se vegyél! Azt sem értem miért gyártanak ilyet. Ha kertbe van akkor csak egy elkerített rész kell és nem fut el utcán meg nyilván nem sétáltatod.
2015. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!