Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vegyek / csináljak tengerimala...

Vegyek / csináljak tengerimalacomnak pórázt?

Figyelt kérdés
nem azért akorom hog ide oda húzkodjam csak mindig miszoktam vini a kertbe legelni és egyszer valamitől megijedt és elfutot d szerencsére megtudtam ffogni és azóta nagyon féltem. csak azért kellen ha megint megindulna igy könnybebb lenne megfognom

2013. júl. 3. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretik a hámot, bepánikolnak tőle, nem élvezné!!! Inkább vidd ki neki a ketrece tetejét, vagy csinálj neki karámot és helyezz bele bújókat, így te sem aggódsz, hogy elfut és ő is kedve szerint motoszkálhat. :)
2013. júl. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
szerintem felesleges. amúgy sem szeretik ezt....mi azt szoktuk csinálni, ha kivisszük az udvarra, csinálunk neki egy ilyen kis ,,karámot" a fűbe, ahol ki futkozhatja magát, és ha egy pillanatra nem figyelünk oda, se tud meglépni!:)
2013. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem szeretik ha rajtuk van
2013. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mi vettünk a nagyobbik malackámnak pórázt de meg is bántam.

Rátettük és mivel egy szabad helyen voltunk meg se mozdult.

Utánna amikor egy kicsit meg löktem be parázott és ki bújt belőle, El FUTOTT!!!!Szerencsère meg tudtuk fogni!Úgy hogy szerintem vagyis ha nem akarod hogy el szökjön ne vegyél neki!!!!!!

Remélem tudtam segíteni!:)

2013. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! akkor nem veszek :)
2013. júl. 5. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!