Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacoknak mit adjak...

Tengerimalacoknak mit adjak uborka helyett?

Figyelt kérdés
Mást nem hajlandóak enni.Vettem már többféle tápot is már de állandóan kiborítják és nem eszik meg. Szalmát szerencsére még esznek.
2015. nov. 3. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Salátát.

Amúgy, hidd el, lesznek olyan éhesek, hogy mást is megesznek, ha nem adsz nekik uborkát (tegyél ki itatót azért...).


A fő táplálékuk : széna.

Én szoktam adni nekik friss füvet, ami nem vizes, karalábé levelet, zeller zöldet, petrezselymet, amit találok...


Mellé kapnak Versala-Laga citromos keverék rudat, és kiszárított kiflit.

2015. nov. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld végig az összes létező zöldséget (kivéve a k betűsöket) és gyümölcsöt, valamit csak megesznek. A saláta ártalmas, mert vegyszeres.
2015. nov. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én szoktam uborka szeletet adn neki napi egy szeletet. sárgarépából napi 3 szelet, almából is egy gerezdet. tápot az enyém sem szívesen eszi. friss füvet azt szereti. szénát is kap mindennap.
2015. nov. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az unokatestvéremnek, is van tengeri malaca. Ő is próbálta leszoktatni, de esélye sem volt... :)
2015. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pelletált tápot is próbáltál, pl Versele Laga? Szalmát ne adj nekik, csak szénát, de a széna fontos. Egyébként az alma és a sárgarépa nálunk is nagy kedvenc, meg a görögdinnye, de annak már nincs szezonja. A salátával óvatosan, nagyobb mennyiségben nem szabad adni nekik. Itt van egy jó leírás, próbálgasd a listán szereplő zöldségeket és gyümölcsöket, hátha: [link]
2015. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kérdésnél elírtam...szénát akartam írni nem szalmát. :D
2015. nov. 5. 16:32
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Abbol indulj Ki hogy neked is van kedvenced a szulieid megkerdezik MIT szeretsz enni és azt veszek foznek neked. Tedd ezt kerdezd meg hogy vazze MIT akarsz uborka helyett.. Persze nem Tudd beszelni ezért tegyem oda mindenféle joságot neki és válasszon ö és amire rá fanyalodik azt kell neki adni hogy happy day legyen ..boldogogok a lelki szegények és boldogok akik azt kapják amit szeretnek!
2015. nov. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!