Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacoknak elég ekkora...

Bubukos12 kérdése:

Tengerimalacoknak elég ekkora ketrec?

Figyelt kérdés
Linket nem tudok küldeni de rá tudtok keresni :Ferplast rabbit 120 double nyúlketrec (berendezett)a tengerimalacok 3-an lennének.
2015. okt. 28. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát kicsit kicsi mondjuk én 2-nek vennék ekkorát de ha sokat vannak kint akkor úgy oké.
2015. okt. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez double ketrec szóval 2 emeletes...
2015. okt. 28. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ideális. A másik kérdésednél is leírtam, a malacok nem nagy mászók, és itt akár le is eshetnek a felső szintről, ha bénán indulnak. Én inkább eggyel nagyobb földszinteset vennék nekik. Ez a két szintes szisztéma sokkal inkább csincsilláknak lenne jó szerintem.
2015. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy sima Ferplast rabbit 120 is elég 3 malackának, vagy egy 140-es, ha nagyon muszáj.


Tudsz nekik csinálni emeletet, ahonnan kevesebb eséllyel zuhannak nagyot, hidd el, ők sokkal inkább az elérhető m2-nek örülnek, mint a mászásnak.

2015. okt. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég nekik a sima egy emeletes 120-as. A két emeleteset én sem ajánlom
2015. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!