Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy csináljam? Vannak cicáim...

Hogy csináljam? Vannak cicáim de nem jöhetnek be

Figyelt kérdés

szeretnék egy tmalacot de szüleim nem engedik mer "büdös" hogy győzzem meg őket???

ha lesz egyedül lesz sztem és fiú vagy lányt vegyek inkább

?


2010. márc. 19. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A tengerimalac terráriumát sűrűn kell takarítani, akkor nem lesz büdi! Ha megengedik a szüleid, akkor már mindegy, hogy 1 vagy 2, szóval inkább párban vedd őket, mert egyedül unatkozni fog, depi lesz! (Persze, ha nem akarsz szaporulatot lehet két nőstény is!)
2010. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszz!!!
2010. márc. 20. 10:44
 3/3 anonim válasza:
a malackábol ha egyet veszel és odaadó vagy megszeret és csak veled foglalkozik ám ő társas lény ahhoz hogy egyedül tarcsd sokat kell vele foglalkozni... rávenni? képzeld én hörit vettem de előtte malackát akartam és ugy vettem rá anyumat hogy ... mutattam neki videot rola kikerestem a legcukibbakat ha nem hatásos akk meg ezt a szöveget add be : 5 osztálytársamnak van és mindenki aszondja h nem büdös egyátalán és kedves áállat stbb.... mond ezt ;) sok sikert
2010. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!