Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem eszik a nyulam?

Miért nem eszik a nyulam?

Figyelt kérdés
Van egy törpe nyuszim, és nem eszik és inni sem akar vagy csak nagyon minimálisan... Természetesen kihívom hozzá az állatorvost, de nem tudom mire számítsak? Ha valakinek volt már ilyen, légyszi leírná volt a baj? A válaszokat előre is köszönöm
2015. nov. 28. 11:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
MI volt a baj *
2015. nov. 28. 11:23
 2/11 anonim ***** válasza:
vmi lázas betegsége lehet. Örülök, ha állatorvoshoz viszed. Ő szakember, megmondja, mi a baj.,
2015. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Titusztitusz ***** válasza:
Ilyen esetben egészen biztos az, hogy BETEG az állat...Hivd ki hozzá minnél hamarabb az állatorvost, mert ha még egy-két napig nem fog enni, akkor elpusztul majd rövidesen...De az állatorvos meg tudja gyógyítani, úgyhogy sürgősen vidd el állatgyógyászhoz a nyuladat!
2015. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon aggódom szegénykémért, de mindenképpen kihívom az állatorvost,erre voltam kíváncsi h mi lehet... egyébként ettől függetlenül nagyon élénk a nyuszi csak ugye nem eszik/iszik
2015. nov. 28. 11:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem iszik, nem eszik, akkor nagy a baj, azonnal orvoshoz kell vinni. Minél tovább húzod, annál biztosabb, hogy belehal. Ha leáll az emésztése, nehéz újraindítani. Ismétlem, AZONNAL orvos!!
2015. nov. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom, de mi lehet a baj? Oké h az orvos majd megmondja, de mire számítsak? Egyébként már szóltam és még ma kijön
2015. nov. 28. 12:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Bármi lehet,a fogproblémától, bélgyulladástól a frontérzékenységig. A nyusziknál szinte minden betegség oda vezet, hogy nem esznek. Mivel zsákmányállatok, addig titkolják a bajt, amíg nincs nagy baj. Ha már a gazdi észreveszi, akkor sokszor órákon múlik az élete. Ilyen esetekre kell tartani otthon bio lapist vagy fibreplex pasztát. Életmentők lehetnek.
2015. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hú,nagyon köszönöm, feltétlenül be fogok szerezni, mindenkinek köszönöm a válaszokat
2015. nov. 28. 13:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos? Hogy van a nyuszid?
2015. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Zetor_a_TRAKTOR válasza:
na meggyógyult a nyúl?
2015. dec. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!